تفاهم‌نامه همکاری بانک خاور میانه و شرکت آسیاتک امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه میان بانک خاورمیانه و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، توسط مدیران ارشد بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک امضا شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، محمدعلی یوسفی‌زاده مدیر عامل آسیاتک ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به روند چرخه اقتصاد در دنیا، ادغام شرکت‌های موفق به جهت هم افزایی و استفاده از دانش، تکنولوژی تجربه و منابع مالی با هدف ارتقای کمی و کیفیت خدمات، چندین سال است که به‌صورت گسترده در تمامی صنایع مادر و زیربنایی آغاز شده و با موفقیت در حال ادامه است. 
 
وی افزود: موفقیت‌های به‌دست آمده در این زمینه، مدیون و مرهون تلاش مدیران سازمان‌ها، هوشمندی و آینده نگری شرکت‌ها، چشم پوشی از منافع انفرادی و تلاش در جهت دستیابی به ارزش افزوده مشارکتی و همچنین برخورداری از پشتوانه و منابع مالی غنی، قابل اطمینان و قانونی است.
 
مدیرعامل آسیاتک ادامه داد: با توجه به پتانسیل پروانه شرکت آسیاتک به‌عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور و چشم انداز این شرکت در جهت تبدیل شدن به مطلوب‌ترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور و همچنین فرصت‌های ادغام و تملیکی که در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌وجود آمده، همکاری با مجموعه بانکی می‌تواند در سرعت بخشیدن به روند توسعه اثرگزار باشد.
 
یوسفی‌زاده ادامه داد: در تفاهم‌نامه میان بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک زمینه‌های همکاری بسیار زیادی مورد بحث و بررسی و تفاهم قرار گرفته که از آن جمله می‌توان به تامین سرمایه، مشاوره ادغام و تملیک، نقل و انتقالات سهام، تامین مالی، معاملات اوراق بهادار و بازارگردانی به عنوان برترین موارد یاد کرد.
 
وی اضافه کرد: بی‌شک آسیاتک و بانک خاور میانه از بازی گردانان جوان و توانای صنعت ICT و بانکداری به‌شمار می‌آیند و این همکاری میان دو مجموعه مقتدر در حوزه فعالیت خود، می‌تواند ضمن بروز چشم اندازهای روشنی در زمینه ادغام شرکت‌های فعال، پویا و صاحب دانش و تکنولوژی و تولد ابرشرکت‌های ارتباطی در کشور، آینده روشن تری را در حوزه تکنولوژی‌های ارتباطی رقم بزند.
 
مدیرعامل آسیاتک در پایان اظهار امیدواری کرد که این تفاهم‌نامه باعث تسریع و تصریح در روند جذب سرمایه گذاری و ایجاد هم افزایی در صنعت شده و تجمیع دانش تخصصی با حمایت‌های مالی هوشمندانه بانکی، باعث رشد این صنعت و البته شرکت آسیاتک شود.