عرضه خدمات جدید آسیاتک در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۵) شرکت کرده و میزبان بازدیدکنندگان این نمایشگاه در سالن‌های ۸ و ۹ است.
 
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام هر ساله به منظور معرفی توان و پتانسیل کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود و آسیاتک نیز با توجه به دارابودن نقش و جایگاهی مهم در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ و دارا بودن بزرگترین حجم خدمات نگهداری داده‌ها (IDC) و برای آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با خدمات و توانمندی‌های خود در این نمایشگاه شرکت کرده است.
 
انتظار برای دریافت مجوز FCP
آسیاتک به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه در سال ۱۳۹۴ با توجه به کسب موفقیت‌های متعدد، حائز شرایط کسب مجوز FCP شده و با اتکاء به آن امکان ارایه انواع خدمات توزیع و فروش پهنای باند، ارتباطات ثابت، ارایه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور به کاربران خود را فراهم کند.
 
پهنای باند اختصاصی ISDP 
آسیاتک یکی از پر ظرفیت ترین شرکت های اینترنتی کشور در حوزه ارائه پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، فیبر یا اینترانت و … است. در همین راستا توسط شبکه وایرلس و pop site های بسیاری، پوشش گسترده‌ای در شهر تهران و برخی شهرهای کشور ایجاد شده و علاوه بر آن با توجه به شبکه‌های جامع ارتباطی آسیاتک بر پایه IP-MPLS از شبکه زیر ساخت و لینک‌های پرظرفیت اینترانتی و همچنین سایر بسترهای انتقال، امکان سرویس‌دهی خاص برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف مهیا شده است.
 
مرکز داده‌های آسیاتک
شرکت آسیاتک با بهره‌گیری از امکانات گسترده خود در حوزه Data Center شامل فضای امن و استاندارد، پاور یا نیروی برق AC و DC پایدار توانسته است خدمات در حوزه دیتا سنتر مانند وب هاستینگ، اشتراک‌گذاری سرور، سرورهای اختصاصی را برای مشترکان خود فراهم کند. آسیاتک در اقدامی منحصر به فرد و با هدف رعایت مصالح ملی و افزایش کیفیت و سرعت دسترسی کاربران به محتوای داخلی توانسته ترافیک بسیار زیادی از مصرف کاربران ایرانی را به خود اختصاص دهد و خروج ارز خرید پهنای باند را حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد برای شرکت های کاهش دهد به طوری که درحال حاضر آسیاتک به عنوان بزرگترین تامین‌کننده پهنای باند داخلی بیش از ۶۰ گیگ محتوا را به شرکت زیرساخت انتقال می‌دهد.
 
جعبه اینترنت فوری DSLBOX
DSLBOX یا جعبه اینترنت فوری، ابتکاری نو از شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به جهت تبدیل سرویس اینترنت به کالای لمسی در راستای جلب رضایت مشترک هنگام خرید و سهل کردن فروش آن توسط فروشندگان است، این ایده برای اولین مرتبه در نمایشگاه الکامپ ۹۲ رونمایی و با استقبال بی‌سابقه مشتریان روبرو شد. لذا آسیاتک بر آن شد که این محصول را به تولید انبوه رسانده و عرضه کند.DSLBOX های آسیاتک که به دو صورت دوساله و یکساله با شرایط ویژه طراحی شده است این امکان را به کاربر می‌دهد تا از طریق آنلاین و یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز، سرویس مورد نظر خود را انتخاب و در کوتاهترین زمان به خانواده بزرگ آسیاتک بپیوندند.
لازم به ذکر است، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام ۲۰۱۵ از تاریخ ۴ الی ۷ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.