قابلیت Night Mode ارمغان به‌روزرسانی جدید برای گوشی‌های گلکسی S9 و مدل پلاس

گلکسی S9 و مدل پلاس

به تازگی آپدیتی برای اسمارت‌فون‌های گلکسی S9 و مدل پلاس عرضه شده است که علاوه بر بهبود در بخش‌های مختلف، قابلیت‌های جدیدی را به این دو هندست اضافه می‌کند. این به‌روزرسانی با بسته امنیتی ماه ژوئن عرضه شده و قابلیت Night Mode را که سامسونگ به خانواده گلکسی S10 اختصاص داده بود، برای پرچم‌داران سال گذشته کره‌ای‌ها به ارمغان می‌آورد.

گلکسی S9 و مدل پلاس

جدای از این ویژگی، به‌روزرسانی جدید بهبودهای فراوانی نیز در بخش‌های مختلف بوجود می‌آورد. به عنوان مثال عملکرد دوربین بهبود پیدا کرده و همین امر در خصوص امنیت تلفن و خوانش QR Code نیز مصداق پیدا می‌کند. همچنین جزییات جدیدی نیز افزوده شده است، مثل کنترل میزان تیرگی پشت زمینه تصویر در دوربین سلفی. از دیگر بخش‌های بهبودیافته در این آپدیت می‌توان به پیامک‌ها، مخاطبین و گالری اشاره کرد.

به‌روزرسانی جدید گوشی‌های گلکسی S9 و مدل پلاس با حجم 575 مگابایت عرضه شده است. به گزارش TizenHelp، به نظر می‌رسد اولین نوبت عرضه برای این آپدیت از کشورهای آسیایی آغاز می‌شود. در واقع کاربران این دو هندست در کشورهای تایلند، ویتنام و فیلیپین می‌توانند این به‌روزرسانی را دریافت و نصب کنند. مطمئنا روز به روز بر گستره این توزیع افزوده خواهد شد، پس فقط کمی صبور باشید.

نوشته قابلیت Night Mode ارمغان به‌روزرسانی جدید برای گوشی‌های گلکسی S9 و مدل پلاس اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.