جمع‌بندی و مروری بر نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸

جمع‌بندی و مروری بر نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی خودروی دنیا به پایان رسید. در این مطلب، نگاهی کوتاه به جذاب‌ترین اتفاقات نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ خواهیم داشت.

مصاحبه زومیت با اریک چن، قائم مقام ایسوس درباره ذن فون ۵

مصاحبه زومیت با اریک چن، قائم مقام ایسوس درباره ذن فون 5

اریک چن، قائم مقام ایسوس در مصاحبه با زومیت به برنامه‌های این شرکت برای حضوری قدرتمند در بازار گوشی‌ هوشمند با عرضه‌ی ذن فون 5 می‌گوید.

چگونه بزرگترین چالش هر مشتری بالقوه ای را به سرعت شناسایی کنیم؟

هیچ چیزی نمی تواند مانند عذاب و دردی که مشتری با آن دست و پنجه نرم می کند، او را نسبت به خرید از شما متقاعد کند. اگر مشتریان بالقوه شما با چالش هایی روبرو هستند که بر کسب و کار آنها تاثیر منفی گذاشته، انجام کارها به بهترین شکل ممکن را برای ایشان دشوار ساخته یا هزینه های زیادی را بر دوش آنها تحمیل کرده، این همان عذاب و دردی است که باید پیدا کنید تا بتوانید از آن بهره برداری کنید.

چنانچه بتوانید عمیق ترین و حادترین مشکلات مشتری بالقوه خود را پیدا کنید و راهکاری را برای آنها پیدا کنید، معاملات بیشتر و بزرگتری را به سرانجام خواهید رساند. ما در این مطلب از مجموعه مقالات آموزش فروش مجله گویا آی تی به سه روش اشاره می کنیم که به کمک آنها می توانید بزرگترین چالش های مشتری را به سرعت پیدا کنید تا بتوانید فروش بیشتری را به سرانجام برسانید.

 

  1. به دنبال میگرن باشید، نه سردرد!

همه چالش ها و دردها یکسان نیستند. تصور نکنید که اولین مسأله ای که مشتری بالقوه مطرح می کند بزرگترین و مهم ترین مشکلی است که با آن مواجه شده است و باید همان را حل کنید.

اینطور تصور کنید: سردردهای کوچک عذاب آور هستند، اما واقعاً مسأله بزرگی به شمار نمی روند. شما با وجود یک سردرد جزئی هم می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

از طرف دیگر، میگرن شما را اسیر خود می کند. میگرن باعث می شود که مستأصلانه به دنبال درمان بگردید. اگر بتوانید کاری کنید که مشتری بالقوه شما در مورد بزرگترین مشکلاتی که با آن روبرو است لب به سخن بگشاید، مشتری بسیار با انگیزه ای را برای خود دست و پا کرده اید.

 

  1. هزینه ها را برای مشتری مشخص و روشن کنید

بزرگترین مایه عذاب و درد مشتری، مشکلی است که از طریق از دست رفتن سود و منافع بیشتر یا پس انداز وی برایش هزینه در بر دارد. اگر بتوانید سوالات درستی بپرسید و به این وسیله کاری کنید که مشتری بالقوه شما هزینه ها را به زبان بیاورد، ارزش راهکار خود را بیشتر نشان می دهید.

پس از آنکه روی یک چالش کلیدی تمرکز کردید، سوالی مثل این را بپرسید: «به نظر شما این مسأله چه هزینه هایی را برای شرکت شما در برداشته است؟» پاسخی که دریافت می کنید راه را برای به سرانجام رساندن معاملات بسیار بزرگتری هموار می کند. به هر حال، اگر یک مشکل برای شرکتی یک میلیارد تومان هزینه در بر داشته باشد، راهکار شما هم دقیقاً همینقدر ارزشمند خواهد بود.

 

  1. موضوع را به زندگی شخصی مشتری پیوند بزنید

یک چالش کلیدی علاوه بر اینکه برای مشتری و شرکت وی هزینه مالی می تراشد، بر زندگی شخصی او نیز تاثیر می گذارد. هدف شما باید این باشد که چگونگی این اثرگذاری را پیدا کنید. به این منظور، شاید لازم باشد که کمی در مخاطب خود استرس و اضطراب ایجاد کنید. مثلاً می توانید بپرسید: «این مسأله چه تاثیری روی زندگی شخصی شما داشته است؟»

شاید با کنکاش درباره زندگی شخصی مشتری زیاد احساس راحتی نکنید، اما به خاطر داشته باشید که به عنوان فروشنده این وظیفه شما است که مشکلات مشتری بالقوه خود را کاملاً درک کنید تا بتوانید آن مسائل و مشکلات را حل کنید. روشن کردن هزینه های شخصی چالشی که مشتری با آن روبرو است باعث افزایش انگیزه لازم برای سرمایه گذاری روی راهکار خواهد شد و به شما کمک می کند تا فروش را به سرانجام برسانید.

 

اکنون که این مطلب از سلسله مقالات آموزش فروش را مطالعه کردید و متوجه شدید که چیزی که به مشتری بالقوه انگیزه می دهد مشکل، رنج و عذابی است که با آن دست و پنجه نرم می کند، چگونه از این ۳ نکته برای کشف و حل بزرگترین چالش های پیشِ روی مشتری خود استفاده خواهید کرد؟ لطفاً نظرات و دیدگاه های خود را با ما و سایر کاربران وبسایت گویا آی تی در میان بگذارید.


نویسنده این مطلب آقای مارک وِیشاک است که با اندکی تغییر برای بخش آموزش فروش مجله گویا آی تی ترجمه شده است. آقای ویشاک موسس یکی از شرکت هایی است که در زمینه فروش فعالیت می کند، مولف کتابی در همین زمینه است و به طور مستمر برای مجلاتی که در زمینه کارآفرینی و کسب و کار فعالیت می کنند مطلب می نویسد.

 

آستانه قیمت کیا سورنتو جدید، ۲۶ هزار دلار خواهد بود

آستانه قیمت کیا سورنتو جدید، ۲۶ هزار دلار خواهد بود

کیا موتورز، مدل ۲۰۱۹ سورنتو را به‌زودی با آپشن‌های بیشتر و قیمت پایه‌ی ۲۶ هزار دلار روانه‌ی بازارهای جهانی خواهد کرد.

جشن ۲۷ امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس

جشن 27 امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس

جشن بیست‌و‌هفتمین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه‌ی 309090، یکشنبه ۲۰ اسفند، در برج میلاد برگزار شد و در آن با حضور ستارگان درخشان تیم پرسپولیس از سامانه‌ی هواداری پیشکسوتان پرسپولیس نیز رونمایی شد.

تولید پادتن جدید با توانایی مقابله با ۹۹ درصد از سویه‌های مختلف HIV

تولید پادتن جدید با توانایی مقابله با ۹۹ درصد از سویه‌های مختلف HIV

پادتنی در یک پروژه‌‌ی پژوهشی تولید شده است که می‌تواند تقریبا با تمام سویه‌های ویروس HIV مقابله کند.

تولید پادتن جدید با توانایی مقابله با ۹۹ درصد از سویه‌های مختلف HIV

تولید پادتن جدید با توانایی مقابله با ۹۹ درصد از سویه‌های مختلف HIV

پادتنی در یک پروژه‌‌ی پژوهشی تولید شده است که می‌تواند تقریبا با تمام سویه‌های ویروس HIV مقابله کند.

هر آنچه از آپدیت جدید ویندوز ۱۰ باید بدانید ؛ با آپدیت اسپرینگ کریترز بیشتر آشنا شوید!

مطلب هر آنچه از آپدیت جدید ویندوز ۱۰ باید بدانید ؛ با آپدیت اسپرینگ کریترز بیشتر آشنا شوید! برای اولین بار در وب سایت تکراتو - اخبار روز تکنولوژی نوشته شده است. - تکراتو - اخبار روز تکنولوژی - - https://techrato.com/

آپدیت جدید ویندوز ۱۰ مایکروسافت اسپرینگ کریترز نام دارد که حدود یک ماه دیگر و در اواسط فروردین عرضه خواهد شد. ظاهرا پشتیبانی از سایر دستگاه‌ها نظیر اندروید و آی‌ او اس و نیز قابلیت تایم‌لاین از جمله تغییرات نسخه جدید ویندوز ۱۰ خواهد بود. به نظر می‌رسد آپدیت جدید ویندوز ۱۰ تغییراتی در ارتباط...

مطلب هر آنچه از آپدیت جدید ویندوز ۱۰ باید بدانید ؛ با آپدیت اسپرینگ کریترز بیشتر آشنا شوید! برای اولین بار در وب سایت تکراتو - اخبار روز تکنولوژی نوشته شده است. - تکراتو - اخبار روز تکنولوژی - - https://techrato.com/

گوشی اوپو R15 با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی جدید و مدرن سونی معرفی می‌شود

کمپانی اوپو خود را برای عرضه اسمارت‌فون‌هایی جدید در روزهای آینده آماده می‌کند. پس از آن‌که تایید شد این کمپانی رویدادی را روز ۶ فرودین برای معرفی اسمارت‌فون اوپو F7 در نظر گرفته است، اکنون این شرکت اعلام کرده که ۵ روز بعد آن نیز قصد دارد از گوشی‌های اوپو R15 و اوپو R15 پلاس رونمایی به عمل آورد.

اخیرا جزئیاتی پیرامون مشخصات دوربین اصلی گوشی اوپو R15 فاش شده است. ظاهرا این دوربین از سنسور جدید و مدرن IMX519 ساخت شرکت سونی بهره‌مند خواهد بود. این نخستین باری است که اخباری درباری وجود چنین حسگری به گوش می‌رسد.

تصاویر تبلیغاتی اوپو بیانگر اندازه ۱/۲.۶ اینچی این سنسور با پیکسل‌های درشت ۱.۲۲ میکرونی است. این در حالی‌ است که اوپو R11 از حسگر IMX398 با ابعاد ۱/۲.۸ اینچ و پیکسل‌هایی با اندازه ۱.۱۲ میکرون برخوردار است. این دوربین جدید قابلیت فیلم‌برداری با نرخ ۶۰ قریم بر ثانیه را نیز به گوشی جدید چینی‌ها اضافه کرده است.

گوشی اوپو R15 و نسخه پلاس آن در یک رویداد تلویزیونی که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در ساعت ۸ بعد از ظهر به وقت محلی آغاز می‌شود، معرفی خواهند شد. چانگ ییشان، بازیگر چینی به عنوان سفیر این برند تجاری بر روی صحنه حاضر خواهد شد؛ فردی که برای علاقه‌مندان به صحنه‌های سینمایی در این کشور کاملا شناخته شده است.

نوشته گوشی اوپو R15 با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی جدید و مدرن سونی معرفی می‌شود اولین بار در پدیدار شد.

Storage Sense در ویندوز ۱۰ چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

Command Prompt

ویندوز ۱۰ دارای یک قابلیت جدید به نام Storage Sense است که کار آن به سادگی به صورت زیر تعریف می شود:

Storage Sense قابلیتی برای مدیریت حافظه است که در آزاد سازی حافظه در ویندوز ۱۰ به شما کمک می کند. 

گویا آی تی: این ویژگی در حقیقت سطل زباله و فایل های بی استفاده را هدف می گیرد. بدین معنی که قادر است که به طور اتوماتیک فایل هایی که بیش از ۳۰ روز از آن ها گذشته و در حافظه موقت هستند، را پاک می کند.

یکی از مشکلات این قابلیت این است که فقط روی فایل کار می کند و برای پاک کردن فولدرهایی که چند روز بلا استفاده ما نده اند کار نمی کند. مثلا ممکن است که یک فولدر وجود داشته باشد که حاوی چندین فایل است که به مدت مشخصی مورد استفاده قرار نگرفته است.

انتظار داریم که این فایل هم بعد از گذشت سی روز پاک شود اما چنین نیست.

برای اینکه بخواهید به طور اتوماتیک چنین فایل هایی را پاک کنید نیاز به دو چیز دارید:

۱- فعال سازی قابلیت برنامه ریزی و زمان بندی

۲- استفاده از دستورات کامند پرامپت

دستور حذف فایل

دستوری که از آن برای حذف فایل استفاده می شود به صورت زیر است:

ForFiles /p "C:\path to folder" /s /d -30 /c "cmd /c del @file"

با کمک این دستور می توانید فولدر هایی را که می خواهید با این قابلیت حذف شوند را مشخص کنید. کافی است اطلاعات این دستور را عوض کنید.

دقت کنید که شما می توانید چندین زیر پوشه ایجاد کنید و پاک سازی را به این دستور بسپارید.

توجه کنید که دسترسی را به پوشه های مهم سیستمی و فایل هایی که می خواهید همیشه آن ها را داشته باشید، تثبیت نکنید.

نکته دیگر هم اینکه این دستور در واقع آن چه را که در پوشه موجود است را حذف می کند و خبری از پاک کردن خود و اصل پوشه نیست. بنابراین می توانید با زیر پوشه سازی این مشکل را حل کنید.

برای اصلاح آن چه که در بالا آمده است، لازم است که مسیر و تاریخ انقضا را مشخص کنید. یک نمونه اصلاح شده از آدرس بالا را در زیر مشاهده می کنید:

ForFiles /p "C:\Users\fatiw\Desktop\Screenshots" /s /d -10 /c "cmd /c del @file"

این دستور در اصل، فایل هایی که ۱۰ روز از عمرشان می گذرد و در محلی بعد از  /p. قرار دارند را حذف می کند. شما می توانید آن را با یک پوشه ساختگی و برخی از فایل های قدیمی با اجرای دستور در Command Prompt آزمایش کنید.

Command Prompt

زمان بندی کردن وظایف

برای این کار task scheduler را باز کنید.

در سمت راست Create Task را مشاهده می کنید. آن را کلیک کنید.

برای تسک یا وظیفه مورد نظر اسمی انتخاب کنید که به راحتی آن را پیدا کنید یا اگر خواستید آن را حذف کنید دردسر ساز نشود.

بعد به تب Triggers بروید.

روی New کلیک کنید و از طریق پنجره New Trigger مشخص کنید که می خواهید این وظیفه اغلب چه زمانی فعال باشد.

New Trigger

بعد از مشخص کردن این گزینه روی OK کلیک کنید و بعد به تب Actions بروید.

در پایین روی  New  کلیک کنید.

در قسمت Action، گزینه Start a program را انتخاب کنید.

در ادامه در قسمت Program/Script باید ForFiles را وارد کنید.

در نهایت، در قسمت Add arguments، فرمان را از بخش قبلی وارد کنید، اما قسمت ForFiles را حذف کنید.

/p "C:\Users\fatiw\Desktop\Screenshots" /s /d -10 /c "cmd /c del @file"

به عنوان بخش نهایی از زمان بندی تسک ها به تب Settings بروید Allow task to be run on demand و Run task as soon as possible after a scheduled start missed را فعال کنید.

این چیزی بود که شما بهش نیاز داشتید.

سوالات و تجربیات خود را از بکار گیری این آموزش برای ما بنویسید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

منبع