کمپانی هارمن اولین اسپیکر هوشمند سامسونگ را خواهد ساخت

بالاخره کمپانی سامسونگ به‌صورت رسمی اعلام کرد که تا نیمه اول سال آینده از یک اسپیکر هوشمند مجهز به هوش مصنوعی رونمایی خواهد کرد و این اسپیکر توسط شرکت هارمن طراحی و ساخته می‌شود. در صورت عدم اطلاع، خوب است بدانید که در سال گذشته کمپانی بین‌المللی هارمن توسط این غول کره‌ای دنیای تکنولوژی خریداری شد.

مدیر بخش موبایل سامسونگ، آقای دوجین کو، در جریان روز رسانه‌ها و بازدید از گلکسی نوت 8 از همکاری میان این دو کمپانی خبر داد. همچنین آقای یوون بوون کئون، رئیس بخش معاونت مالی در طول نمایشگاه IFA 2017 در ماه گذشته، درباره توسعه یک اسپیکر هوشمند مجهز به هوش مصنوعی که در سال آینده توسط آقای کو معرفی خواهد شد، صحبت‌هایی را بیان کرده بود.

کمپانی هارمن اولین اسپیکر هوشمند سامسونگ را خواهد ساخت

آقای کو تاکید کرد که بعید است تا زمان برگزاری نمایشگاه CES سال 2018 این محصول جدید آماده پرده‌برداری باشد، چراکه شرکت زمان بیشتری را برای آماده‌سازی و کسب بهترین نتیجه نیاز دارد. این بدین معناست که احتمالا سامسونگ اسپیکر هوشمند خود را تا پایان نیمه اول سال آینده رونمایی نخواهد کرد و هنوز زمان زیادی برای مشاهده قابلیت‌های اولین دستاورد کره‌ای‌ها در این زمینه باقی مانده است.

باید افزود که طبق گفته‌های آقای دو یونگ سوو، مدیر بخش لوازم خانگی، این شرکت علاوه‌بر اسپیکر هوشمند مورد بحث، در حال توسعه نوعی تکنولوژی تشخیص صدا براساس سرویس ابری است.

نوشته کمپانی هارمن اولین اسپیکر هوشمند سامسونگ را خواهد ساخت اولین بار در پدیدار شد.